Reklama

Pleszew. Okręgowe Dni Działkowca 2021 [ZDJĘCIA]

Opublikowano: sob, 16 paź 2021 14:32
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś na terenie ROD im. ks. Niesiołowskiego przy ul. Prokopowskiej w Pleszewie odbyły się Okręgowe Dni Działkowca z okazji 40-lecia Polskiego Związku Działkowców.

W Pleszewie zorganizowano Okręgowe Dni Działkowca 2021

Impreza zorganizowana została w ROD im. ks. K. Niesiołowskiego - wszystko to z okazji jubileuszu 40-lecia Polskiego Związku Działkowców. Było podniośle i uroczyście - a na imprezie nie zabrakło zaproszonych gości z władzami województwa wielkopolskiego na czele: obecny był m.in. wicemarszałek Krzysztof Grabowski, ponadto radni województwa: Jan Grzesiek oraz Marzena Wodzińska. Obecny był również burmistrz Pleszewa - Arkadiusz Ptak.

Uroczystość była doskonałą okazją do wyróżnienia i docenienia samych działkowców - tych najbardziej zasłużonych i o najdłuższym stażu. Jak podkreślał prezes Okręgu PZD w Kaliszu Jerzy Wdowczyk - ze względów epidemiologicznych impreza musiała mieć ograniczoną liczbę osób - każdy jednak wyróżniony - stosowne dyplomy z czasem dostanie.

Okręgowe Dni Działkowca 2021. Wyróżnienia z okazji 40-lecia PZD

A wyróżnionych na samej imprezie nie brakowało. Działkowcom wręczano odznaczenia, medale, dyplomy oraz puchary. W ten skromny sposób doceniano tych, którzy przez minione lata przyczyniali się do rozwoju organizacji oraz do rozwoju samych ogrodów działkowych. Sami działkowcy doceniali także władze, które działkowców wspierają - podczas dzisiejszej uroczystości medal otrzymał również burmistrz Pleszewa. 

Warto zaznaczyć, że ogrody działkowe są wspierane finansowo - zarówno przez samorząd pleszewski jak i wojewódzki.

- Bardzo dziękujemy za to wsparcie finansowe, które pomaga nam się rozwijać - zaznaczał dziś prezes okręgu PZD Jerzy Wdowczyk - kierując duże słowa uznania w kierunku władz województwa - które zabezpieczają w budżecie stosowne pieniądze dla działkowców.

Sam wicemarszałek Krzysztof Grabowski również dziękował dziś również za współpracę - wręczając stosowne gratulacje od władz województwa na ręce prezesa okręgu PZD.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszej imprezy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.