Reklama

Będzie spotkanie organizacji pozarządowych powiatu pleszewskiego

Opublikowano: pt, 1 paź 2021 08:00
Autor:

Będzie spotkanie organizacji pozarządowych powiatu pleszewskiego - Zdjęcie główne

Spotkanie poprowadzą: Justyna K. Ochędzan i Lucyna Roszak

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Pleszewie odbędzie się spotkanie organizacji pozarządowych z powiatu pleszewskiego.

W najbliższy poniedziałek – 4 października – w CWIO w Pleszewie odbędzie się spotkanie organizacji pozarządowych z powiatu pleszewskiego

Jak zapowiadają organizatorzy, na spotkaniu poruszone zostaną m.in. takie tematy jak:

  • fundusze europejskie w nowej perspektywie finansowania - jakie nowe możliwości dają organizacjom pozarządowym?
  • planowane zmiany w prawie dla organizacji pozarządowych w związku z pracami nad ustawą o sprawozdawczości;
  • czym jest Korpus Solidarności - program wolontariatu długoterminowego i jakie możliwości daje lokalnym organizacjom pozarządowym?
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 4 października w godzinach 15.00-17.00 w Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Pleszewie przy ul. Bolesława Krzywoustego 3.

Spotkanie poprowadzą: 

  1. Justyna K. Ochędzan - członkini europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego i członek krajowej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Zaangażowana w programowanie Funduszy Europejskich na lata 2021-2027 na poziomie ogólnopolskim i regionalnym, członkini zespołu ds. sprawozdawczości RDPP, który włączony jest w opracowywanie założeń ustawy o sprawozdawczości.
  2. Lucyna Roszak - ekspertka i trenerka Korpusu Solidarności. Prezeska Fundacji ANIMACJA. Koordynatorka Lokalnego Centrum Wolontariatu, Wiceprezeska Wielkopolskiej Rady Koordynacyjnej Związku Organizacji Pozarządowych. 
- Prosimy o potwierdzenie obecności u Lucyny Roszak pod nr telefonu 664054396 lub e-mailem: lucy.animacja@gmail.com – zaznaczają organizatorzy.

Działania projektu Inkubator Rozwoju Aktywności Społecznej w Wielkopolsce wspierającego rozwój instytucjonalny WRK sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Działania Korpusu Solidarności dofinansowane są przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.