Reklama

Reklama

Grupa #wspierampleszewskie - pomóżmy biznesowi z powiatu pleszewskiego!

Opublikowano: wt, 19 sty 2021 12:55
Autor:

Grupa #wspierampleszewskie - pomóżmy biznesowi z powiatu pleszewskiego! - Zdjęcie główne

Dołącz do naszej grupy #wspierampleszewskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Apelujemy do Was – Drodzy Czytelnicy – o solidarność z lokalnym biznesem. Apelujemy żebyście wspierali wytwórców, przedsiębiorców i usługodawców z powiatu pleszewskiego. Dlatego właśnie powstała grupa #wspierampleszewskie

Reklama

Koronawirus wpływa na każdą dziedzinę naszego życia. Również na nasz lokalny biznes. Firmom jest coraz ciężej przetrwać okres pandemii. Wiele musiało ograniczyć swoją aktywność albo wręcz zawiesić działalność. Wiele boryka się z utratą zamówień, kontrahentów. Każdy jednak stara się przetrwać. Próbuje dotrzeć do klientów ze swoją ofertą, usługą. Szuka sposobów utrzymania się na rynku, a co za tym idzie utrzymania miejsc w pracy. Naszych miejsc pracy – tu u nas w naszym powiecie pleszewskim. Sami sobie mogą nie poradzić. Jeśli zaś upadną – skutki odczujemy wszyscy. Wzrośnie bezrobocie, dojdzie do degradacji gospodarczej - a co za tym idzie – społecznej - Ziemi Pleszewskiej. Do tego nie wolno nam dopuścić.

#wspierampleszewskie. Grupa dla ciebie

Dlatego apelujemy do Was – Drodzy Czytelnicy – o solidarność z lokalnym biznesem. Apelujemy  żebyście wspierali lokalnych wytwórców, przedsiębiorców, usługodawców. Żebyście swoją postawą konsumencką i swoim zachowaniem rynkowym – pozwolili naszym przedsiębiorcom wyjść z tego kryzysu obronną ręką.

Jak można to robić? W prosty sposób. Wystarczy wziąć sprawy właśnie w swoje ręce. Wystarczy zamawiać usługi u naszych rodzimych producentów i rzemieślników. Kupować artykuły w pleszewskich sklepach, jedzenie w naszych restauracjach, kawiarniach. Zaopatrywać się w produkty od naszych rodzimych rolników. Tylko tak – w namacalny sposób – pomożemy lokalnemu biznesowi teraz – w tych trudnych czasach pandemii koronawirusa. Wspierajmy to - co pleszewskie. I dzielmy się tym na naszej grupie #wspierampleszewskie – która działa na FB Życia Pleszewa – już od 3 kwietnia.

#wspierampleszewskie. Pomóż firmom z powiatu

Grupę #wspierampleszewskie stworzyliśmy specjalnie po to, byśmy wszyscy mogli pokazać – jak utożsamiamy się z tym co lokalne. Żebyśmy mogli zamanifestować, że jesteśmy jedną wielką pleszewską rodziną. Że potrafimy wspierać się zawsze i w każdych okolicznościach. Nawet w czasie koronawirusa, który niestety w Pleszewie także nie odpuszcza. Doceniajmy więc i wspierajmy to - co po sąsiedzku. Nasze rodzime zakłady i przedsiębiorstwa. Wspierajmy nasze pleszewskie usługi. Wspierajmy biznes i naszych lokalnych rzemieślników. Pokazujmy na grupie #wspierampleszewskie – i dużych, i mniejszych - bo każdy z nich tworzy naszą pleszewską biznesową rodzinę. Bądźmy solidarni. Przecież akurat to potrafimy – jak nikt inny na świecie. 

#wspierampleszewskie. Jak wejść do grupy?

Co musisz zrobić aby znaleźć się w grupie #wspierampleszewskie?  Wejdź na FB Życia Pleszewa i dołączą do nas.  Bez względu na to czy jesteś klientem czy przedsiębiorcą. Zachęcaj tam do kupowania lokalnych produktów, korzystania z usług firm działających na naszym terenie. Prosty przykład – zamówiłeś pyszne jedzonko na wynos w jednej z naszych restauracji. Zrób fotkę dania – i wrzuć z krótkim wpisem na #wspierampleszewskie. A może sam masz do zaoferowania np. miód w własnej pasieki – napisz o tym na naszej grupie #wspierampleszewskie.    

Inni już tam są. Czekamy na ciebie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.